Vankúše na dojčenie

Vankúše na dojčenie

Vankúš na dojčenie je výbornou pomôckou pre dojčiace mamičky, ktoré trápia bolesťami chrbta počas kŕmenia svojich ratolestí. Správna technika kojenia je veľmi dôležitá. S pomocou vankúša na dojčenie si dieťatko pridržíte v tej správnej polohe a zároveň sa vyhnete nepríjemným bolestiam chrbtice. Tento vankúš je zhotovený tak, aby svojím tvarom vyhovoval potrebám dojčiacej mamičky.

Ideálny tvar vankúša zabezpečí dieťatku pohodlnú a hlavne stabilnú polohu. Zúžené konce slúžia na podoprenie chrbtice dojčiacej mamičky. Tento vankúš je ideálny aj pre kojenie dvojčiat.

Vankúš býva naplnení špeciálne čistenými a chemicky nezávadnými EPS polystyrénovými guličkami, ktoré majú priemer približne 3 – 4 mm. Stredne tvrdé guličky sa podľa potreby vždy  ideálne prispôsobia dieťatku či mamičke. Vďaka týmto guličkám sa v nich nerozmnožujú roztoče či baktérie a sú odolné voči vode.

Dojčiaci vankúš má všestranné využitie. Okrem toho, že sa využíva ako pomôcka pri dojčení využívajú ho aj mamičky pred pôrodom pre lepší a pohodlnejší spánok.

Veľkosť vankúša na dojčenie: dĺžka 190 cm, šírka 32-34 cm (v najširším miestach), náplň tvorí 45 litrov polystyrénových guličiek. Poťah vankúša je vyrobený zo 100 % bavlny. Čistenie a údržba je veľmi jednoduchá. Vrchný poťah je možné prať v automatickej práčke pri teplote 60 °C s použitým pracích prostriedkov na jemné prádlo.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.