Teflónové obrusy

Teflónové obrusy

Poznáte to určite aj vy. Obrovská škvrna na obruse z rozliateho červeného vína, čaju či kávy. Ako sa vyhnúť takýmto neželaním škvrnám? Jediným a naozaj účinným riešením je teflónový obrus, ktorý odpudzuje a zabraňuje presiaknutiu tekutiny do látky obrusu.

Teflónové obrusy sú vyrábané zo zdravotne nezávadného materiálu, akým je 100 % polyester. Vlákna tohto špeciálneho materiálu sú ošetrené tenkou vrstvou teflónu. Tieto obrusy majú certifikát kvality o nezávadnosti OKO a certifikát kvality teflonu DU PONT.

Obľúbené sú pre svoju praktickosť, jednoduchú údržbu a trvanlivosť. Obojstranné použitie týchto obrusov je jednoznačne dôvod, prečo by ste si takýto obrus do svojej domácnosti mali kúpiť. Časom sa však odolnosť voči rozliatym tekutinám stráca. Jednoduchým prežehlením obrusu môžeme jeho odolnosť obnoviť.

Estetický vzhľad teflónovým obrusom dodávajú pestrofarebné kombinácie farieb ako aj zaujímavé motívy. Môžeme si vybrať so širokej ponuky. Od jednoduchých, jednofarebných obrusov až k obrusom z rôznymi sviatočnými až gýčovitými motívmi. Vyrábané sú v rôznych veľkostiach a tvaroch (štvorce, obdĺžniky, ovále, kruhy). Výber záleží hlavne od rozmeru a tvaru stola. Teflónové obrusy sú často krát využívané v hoteloch, reštauráciách, školách či penziónoch.

V domácnostiach ich využívajú aj ako dekoračné doplnky hlavne do kuchýň, pretože pôsobia veľmi zaujímavo a dodávajú miestnosti elegantný a zároveň luxusný vzhľad.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.