SCAN Quilt paplóny

SCAN Quilt paplóny

Ak si stále myslíte, že teplo vám bude len pod poriadne hrubou perinou, tak to ste na veľkom omyle. Váš názor určite zmenia SCAN quilt paplóny, ktoré každého prekvapia svojou ľahkosťou a hrejivosťou.

SCAN quilt sú kvalitne prešívané paplóny, ktoré sú vyrábané inovovanou škandinávskou technológiou. Táto technológia spočíva vo vrstevní jemných pavučín z veľmi kvalitného a odolného dutého polyesterového vlákna. Dutosť tohto vlákna zabezpečuje zvýšenú tepelno-izolačnú schopnosť, pretože vzduch vo vnútri vlákna pôsobí ako izolant a prikrývka je príjemne hrejivá a zároveň veľmi ľahká. Priestorovo tvarované konjugované vlákno zlepšuje objemnosť paplónov. Silanizované vlákno dodáva paplónom zasa mäkkosť, jemnosť, hebkosť a splývavosť.

SCAN quilt paplóny sú veľmi obľúbené, hlavne pre svoju prvotriednu kvalitu. Materiály, ktoré sa používajú na výrobu týchto paplónov musia spĺňať náročné požiadavky medzinárodných noriem pre oblasť ekológie textilu. Neobsahujú zdraviu škodlivé a alergické látky.

Povrchov ý materiál týchto paplónov tvorí kvalitná bavlna a výplň obsahuje 100% polyester, ktorý je zmesou 10 kanálových jemných dutých vlákien a priestorovo tvarovaných vlákien. Pranie a údržba je pomerne jednoduchá. Tieto paplóny je možné prať v automatickej práčke pri teplote priania 60 °C na jemnom programe s použitým pracích prostriedkov na jemné prádlo. Neodporúča sa používanie aviváže či bielidiel a sušenie v sušičke.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.