Saténové návliečky

Saténové návliečky

Patríte medzi tých ľudí, ktorým záleží hlavne na kvalite a nie na cene. Luxus si určite doprajete so saténovými návliečkami, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitnej egyptskej česanej priadze. Táto česaná priadza z Egypta je špeciálna, pretože dodáva návliečkam hlboký lesk, trvanlivosť a dokonalí vzhľad.  Práve vďaka vlastnostiam saténu, ktorými sú hodvábny lesk, jemnosť a hebkosť sú saténové obliečky najpoužívanejšie. Sú veľmi príjemné na dotyk a hlavným dôvodom prečo sú tak obľúbené je, že v noci nechladia a neelektrizujú.

Výber farebnej kombinácie a vzoru záleží hlavne na vás. Musíte sa rozhodnúť, či dáte prednosť netradičnému dizajnu s originálnymi a výstrednými vzormi alebo naopak veľmi jednoduchej kombinácii farieb s vkusným a decentným motívom.

Návliečky zo saténu si môžeme kúpiť v rôznych obchodoch, kde sa budú líšiť od seba nielen farebným prevedením či motívom, ale hlavne cenou. K najkvalitnejším saténovým navliečkam patria návliečky od českej firmy Matejovsky, ktorá je známa nielen v celej Európe ale aj v mnohých krajinách celého sveta.

Starostlivosť o návliečky zo saténu je jednoduchá. Na pranie sa odporúčajú použiť pracie prostriedky na jemné a farebné prádlo a obrátenú posteľnú bielizeň prať v práčke pri teplote 40 °C s uzatvorenými uzávermi. Sušenie saténových návliečok v sušičke sa neodporúča.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.