Relaxačné vankúše

Relaxačné vankúše

Relaxačné vankúše sú určené pre každého, kto si chce dopriať aspoň chvíľku uvoľnenia a ničím nerušený oddych. Tieto vankúše majú protistresové účinky vďaka špeciálnemu materiálu, ktorý má relaxačné vlastnosti. Sú vhodné pre novorodencov, deti, dospelých či starších ľudí.

Tento vankúš je veľmi praktickým pomocníkom pre mamičky pri kojení a kŕmení z fľašky. Zabezpečuje správnu polohu dieťatka počas kŕmenia a tým zabraňuje vzniku bolestí chrbtice či ramien dojčiacej mamičky. Je vhodný aj na kŕmenie dvojčiat.

Vankúš má najčastejšie tvar veľkej a úzkej podkovy. Jeho dĺžka je cca 155 cm a hrubý je 75 cm. Vrchný poťah vankúša je vyrobený z kvalitnej bavlny. Vankúše určené na relaxáciu sú vyplnené špeciálne čistenými a chemicky nezávadnými polyuretánovými guličkami. Vďaka týmto guličkám je vankúš ľahký a dá sa veľmi jednoducho tvarovať.

Relaxačné vankúše sa odporúčajú ľudom, ktorí trpia bolesťami končatín a kĺbov. S pomocou vankúša môžete zlepšiť prekrvenie nôh a tak predísť vzniku kŕčových žíl. Účinky týchto vankúšov blahodarne pôsobia pri nespavosti, migréne či bolestiach očí a uší. Je ideálnou pomôckou pri sledovaní televízie. Jeho čistenie a údržba je jednoduchá. Vrchný  poťah vankúša je odopínateľný na zips a tak je možno jeho pranie v práčke. Odporúča sa prať v práčke pri teplote 40 °C.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.