Posteľné plachty

Posteľné plachty

Posteľné plachty ochránia posteľ pred neželanými fľakmi a škvrnami, a preto by mali byť neoddeliteľnou súčasťou vašej spálne. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a nedráždia pokožku. Sú vhodné pre ľudí, ktorý trpia alergiami.

Medzi obľúbené patria posteľné plachty z froté materiálu, ktoré sú vzdušné a veľmi príjemné na dotyk. Patria medzi najpoužívanejšie posteľné plachty, pretože sú veľmi praktické. Veľmi rýchlo schnú a nemusia sa žehliť, a tak nám šetria čas a zároveň aj peniaze. Široká škála farieb umožňuje farebne zladiť posteľnú plachtu k obliečkam. Okraje plachty sú vybavené všitou praktickou gumičkou, ktorá zaručuje dokonalé upevnenie plachty k posteli. Zárukou kvality a dlhej životnosti plachty z froté materiálu je vysoká gramáž.

Jersey posteľné plachty sú vyrobené z kvalitnej hladkej bavlnenej priadze, ktorá vám garanciou dobrého spánku. Materiál, z ktorého sú tieto plachty vyrobené si nevyžaduje žehlenie. Tieto plachty sa vyznačujú svojou jemnosťou a hebkosťou.

Detské posteľné plachty sú podšite špeciálnou PVC fóliou, ktorá zaručuje nepremokavosť plachty. Je určená pre malé deti, ktoré sa pomočujú no aj pre dospelých a starších ľudí.

Novinkou sú posteľné plachty s obsahom medi, ktoré uvoľňujú kŕče svalov a žíl a poskytujú aj ochranu pred vysokofrekvenčným žiarením. Táto plachta sa odporúča najmä tým ľuďom, ktorí pracujú v miestnostiach s väčším množstvom počítačov či mobilných telefónov.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.