Obliečky na dvojpaplón

Obliečky na dvojpaplón

V dnešnej dobe už však nie je zvykom kupovať do manželskej postele jeden paplón. Kúpou jedného paplónu a následne aj jednej obliečky naň značne ušetríme. Avšak dnes na manželskej posteli nájdeme zvyčajne dva samostatné paplóny. Má to určite svoje výhody. Pod paplón nám nefúka a nemusíme sa o neho s partnerom preťahovať.

Kvalitné dvojpaplóny sú v dnešnej dobe zložené z dvoch vrstiev a ich váha sa pohybuje okolo 2 kg.

Obliečky na dvojpaplón sú vyrábané najčastejšie vo veľkosti 200 x 200 cm ako aj v predĺženej dĺžke 220 x 240. K obliečkam zvyčajne sú dodávané aj dve obliečky na vankúše vo veľkosti 70 x 90 cm.

Výberu farebnej kombinácie, vzoru a materiálu obliečky na dvojpaplón by sme mali venovať dostatočne veľa času. Medzi najpredávanejšie obliečky patria krepové obliečky, ktoré sú obľúbené pre svoju praktickosť. Ušetria nám hlavne čas, pretože rýchlo schnú a nemusia sa žehliť. Ak však chcete dodať vašej spálni luxusný a elegantný vzhľad tak saténové obliečky sú tou správnou voľbou. Svojím hodvábnym leskom si získajú každého. Výber farebnej kombinácie a motívu záleží len na vás a vašom vkuse. Módnym hitom dnešnej doby sú obliečky v pestrých a sýtych farbách zo zaujímavými motívmi, ktoré sú výsledkom prác módnych návrhárov.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.