Nafukovací vankúš

Nafukovací vankúš

Nafukovací vankúš má všestranné použitie. Je veľmi praktickým spoločníkom, ktorý vám spríjemní a zabezpečí pohodlný spánok počas dlhého cestovania vlakom či autobusom. Je ideálny na cestovanie, pretože zaberá v batožine cestujúceho po sfúknutí minimum miesta. Keď ho už nebudete potrebovať, tak ho veľmi jednoducho a rýchlo sfúknete a odložíte.

Veľmi často sa tieto nafukovacie vankúše používajú v bazénoch, no nie na rekreáciu ale ako praktická pomôcka. Upevnením nafukovacieho vankúša uprostred bazénu sa zabráni naberaniu vody na kryciu plachtu. Tento vankúš má dva úchyty, pomocou ktorých možno vankúš pripevniť k okrajom bazénu a tak zabezpečiť ľahkú manipuláciu s plachtou.

Veľmi praktický je aj vďaka svojej veľkosti a hmotnosti. Veľkosť nafukovacieho vankúša je cca 25 x 30 cm a jeho hmotnosť sa pohybuje okolo 300 gramov. Po nafúknutí môže mať rozličný tvar. Najčastejšie má tvar klasického vankúša alebo podkovy. Špeciálny ventil 2 v 1 zabezpečuje rýchle nafúknutie či sfúknutie. Vankúš je vyrobení z transparentného polyuretánového materiálu. Je možné ho kúpiť v rôznych farebných kombináciách. Vankúš môže mať latexový povrch alebo môže byť potiahnutý vrchnou ochrannou látkou.

Nafukovací vankúš je možné kedykoľvek nafúknuť či sfúknuť a vziať ho všade so sebou. Doprajete si s ním pohodlné cestovanie v každom dopravnom prostriedku.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.