Kúpeľňové predložky

Kúpeľňové predložky

Spríjemnite si pobyt v kúpeľni či WC s kúpeľňovými predložkami, ktoré svojimi zaujímavými farbami a tvarmi elegantne doplnia chladné podlahy vašej kúpeľne. S použitým týchto protišmykových kúpeľňových predložiek môžete predísť nepríjemným pošmyknutiam a pádom v kúpeľni.

Kúpeľňové predložky sa od seba líšia nielen kvalitou materiálu, z ktorého sú zhotovené ale aj tvarom, farebnosťou a použitými vzormi. Sú vhodné na všetky druhy podláh. Môžeme si ich zakúpiť jednotlivo alebo ako sety, ktoré sa skladajú z viacerých dielov.

Materiál, z ktorého sa tieto kúpeľňové preložky vyrábajú musí spĺňať tie najprísnejšie hygienické a bezpečnostné požiadavky. Najčastejšie sa vyrábajú zo 100 % akrylu. Tento kvalitný materiál sa vyznačuje tým, že je vodeodolný, ľahko umývateľný a nedeformovateľný.  Často sa však na výrobu predložiek do kúpeľne používa aj bambusové vlákno, polyester či bavlna. Všetky kúpeľňové predložky musia byť vybavené zo spodnej strany protišmykovým povrchom a taktiež by mali byť odolné voči slnečnému UV žiareniu.

Veľkou výhodu týchto kúpeľňových predložiek je ich údržba a čistenie. Možno ich prať v automatickej práčke pri teplote 40 °C, žmýkať a sušiť v sušičke. Medzi ďalšie ich výhody môžeme zaradiť jednoduchú manipuláciu pri ich tvarovaní a vystrihovaní ako aj to, že neabsorbujú nepríjemné pachy a sú recyklovateľné.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.