Froté obliečky

Froté obliečky

Ak si potrpíte na luxus, pohodlie a praktickosť zároveň ideálnou voľbou pre vaše periny a vankúše sú obľúbené froté obliečky. Ich prednosťou je predovšetkým udržiavať teplo, pretože sú vyrobené z materiálov, ktoré majú túto vlastnosť. Zanedbať nemôžeme určite ani pohodlie, ktoré nám tieto obliečky prinášajú. Sú veľmi príjemné na dotyk, na pokožku pôsobia veľmi jemne a zároveň príjemne. Výhodou froté materiálu je jeho praktickosť, pretože sa nemusí vôbec žehliť.

Froté obliečky ocenia hlavne ľudia, ktorí neobľubujú žehlenie posteľného prádla a taktiež tí, ktorí majú hlbšie do vrecka a chcú ušetriť peniaze. Časté pranie pre froté obliečky nie je vôbec problém. Aj po niekoľkých vypraniach ostávajú v plne sýtych farbách.

Široká ponuka obchodov s posteľným prádlom osloví určite každého. Froté obliečky vyrábajú v mnohých farebných prevedenia, motívoch a rozmeroch.

Sú vhodné na celoročné používanie. Špeciálna tkanina, z ktorej sú vyrobené reguluje teplotu a tak zabezpečuje, že v zimnom období nám pod nimi nie je chladno a naopak v lete horúco.  Obliečky z froté materiálu sú vyrábané špeciálnou technológiou, ktorá zaručuje ich vysokú odolnosť proti opotrebeniu a vyblednutiu farieb. Pri výbere froté obliečok pre vaše periny je dôležitá hustota froté materiálu. Gramáž kvalitných výrobkov sa pohybuje od 500 – 800 g/m2.

Mohlo by vás zaujímať:

Skúsenosti a názory:
4 názory na “Froté obliečky

  1. Ing. Micák jozef

    Prečo v žiadny slovenský výrobca neponúka FROTE posteľné pradlo. Ak to niekto vyrába poskytnite mi jeho adresu – kontakt. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.